Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Pogoda na lipiec 2017?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 13-02-2017 20:12
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1175
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Pogoda na lipiec 2017

Jeśli ktoś ma zaplanować sobie wakacje w Polsce, to najczęściej na formularzu urlopowym wybiera sobie okres panujący od lipca do sierpnia. Aczkolwiek właśnie w niektórych regionach to lipiec cieszy się największą popularnością.

Jest to miesiąc, kiedy rzeczywiście mamy do czynienia z wysokimi temperaturami. Tym bardziej, że synoptycy przekonują nas o tym, że będziemy w tym roku mieli wyjątkową powtórkę z tego, co było w poprzednim sezonie. Mianowicie powinniśmy się przygotować na prognozy pogody, które zwiastują bardzo upalne i dość suche lato. Czy również taki będzie lipiec?

Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Aczkolwiek na pewno w porównaniu do sierpnia, może on być nieco bardziej dynamiczny. Zacznijmy zatem od tego, że sytuacja pogodowa wyróżnia się dla lipca przede wszystkim tym, że początek miesiąca faktycznie nie do końca będzie zbyt obiecujący. W niektórych regionach temperatury mogą spaść nawet poniżej 20 stopni Celsjusza. Na szczęście taka sytuacja może potrwać maksymalnie do około 3-4 dnia lipca.

Następnie będziemy mogli obserwować podwyższenie się temperatur do mniej więcej 25-26 stopni Celsjusza. W połowie miesiąca możemy liczyć przede wszystkim na to, że wystąpi pierwsza fala upałów. A to oznacza, że na termometrach będziemy mogli obserwować wartości wynoszące nawet 31 stopni Celsjusza. Taka sytuacja powtórzy się znowu dopiero pod koniec miesiąca.

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Pogoda na lipiec 2017?

wisebook na Facebook'u