Strona główna
Mężczyzna
Tutaj jesteś

Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe w 2023 roku

11 stycznia 2023 Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe w 2023 roku

Zaręczyny są wyjątkowym dniem w życiu każdej kobiety. Jest to moment szczególny, który przybliża kochające się osoby do wspólnego szczęścia i stanięcia na ślubnym kobiercu. Oczywiście ten moment nie może się obejść bez pięknego pierścionka zaręczynowego, który jest symbolem miłości, wierności i oddania. Jakie pierścionki zaręczynowe są obecnie na topie?

Pierścionki zaręczynowe z białego złota

Od paru lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się biżuteria z białego złota. Wyroby jubilerskie nieco przypominają srebrne, ale są szlachetniejsze i prezentują się bardziej okazale. W 2023 roku warto zatem zdecydować się na pierścionki zaręczynowe wykonane z białego złota, gdyż nadal są one numerem jeden, jeśli chodzi o sprzedaż. Oczywiście najmodniejsze są tradycyjne wzory, czyli pierścionek z oczkiem. W zależności od zasobności portfela może to być brylant, inny kamień szlachetny lub cyrkonia, która także prezentuje się fantastycznie.

Pierścionki zaręczynowe z brylantem

Niekwestionowanym liderem wśród pierścionków zaręczynowych jest oczywiście pierścionek z brylantem. Można wybrać model z białego lub żółtego złota. Jeśli chodzi o modę, to warto zdecydować się na pierścionek z dużym oczkiem, gdyż taki obecnie jest trendy. Najlepszym wyborem jest delikatny i zaokrąglony kształt pierścionka, który znakomicie prezentuje się na palcu. Można również zdecydować się na pierścionek z oczkiem w kształcie serca. Taki wybór może okazać się strzałem w dziesiątkę, a na pewno będzie to hit tego roku.

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

W sklepach jubilerskich do wyboru są różne pierścionki zaręczynowe. Poniekąd większość z nich prezentuje się dość podobnie, jednak różnią się one diametralnie od siebie. Jak zatem wybrać ten, który będzie najpiękniejszy? Warto na pewno sugerować się trendami. Jak już wcześniej wspomniano, klasyczne pierścionki zaręczynowe z brylantem z białego i żółtego złota są modne. Dobrym pomysłem jest też pierścionek z oczkiem w kształcie serca. Bardzo ważne jest wybranie dobrego rozmiaru. Oczywiście kupno pierścionka jest najczęściej tajemnicą, a więc warto poprosić przyjaciółkę lub mamę przyszłej narzeczonej, aby pomogła w doborze rozmiaru.

Ile kosztuje pierścionek zaręczynowy?

Pierścionki zaręczynowe można kupić w różnych cenach. Wszystko zależy od rodzaju materiału, z jakiego został wykonany konkretny egzemplarz oraz kamienia, jaki został zastosowany. Ceny zaczynają się od kilkuset złotych, a kończą nawet na kilkunastu tysiącach. Za klasyczny pierścionek z niewielkim brylantem trzeba zapłacić mniej więcej około 2000 złotych. Cena zależna jest także od producenta i sklepu. Warto zatem przewertować wcześniej oferty różnych jubilerów i porównać je ze sobą.

Gdzie kupić pierścionek dla ukochanej na zaręczyny?

Pierścionki zaręczynowe dostępne są w sklepach stacjonarnych i online. Wybierając drugą opcję, można znacznie zaoszczędzić. W sklepach internetowych wybór biżuterii jest znacznie większy, a dodatkowo często można natknąć się na promocje i rabaty.

spodnie motocyklowe

Redakcja wisebook.pl

Na stronie wisebook.pl znajdziesz wiele ciekawych artykułów i porad dotyczących hobby, motoryzacji i lifestyle`u. Z większości z nich skorzystają mężczyźni, ale znajdą się również takie, które przypadną panią do gustu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

kosmetyki dla mężczyzn
Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe w 2023 roku
bluzy męskie

Jesteś zainteresowany reklamą?