Strona główna
Hobby
Tutaj jesteś

Czy warto zapisać dziecko na półkolonie żeglarskie?

14 listopada 2022 żeglarstwo dzieci

Czas wakacji to okres, gdy dzieci mają wolne od szkoły. Jednakże rodzice nie mają już takiej możliwości, by wziąć sobie długi, dwumiesięczny urlop. Dlatego też często występuje problem, kiedy to nie ma osoby, która mogłaby pilnować młodzieży. Z pomocą przychodzą półkolonie – jest to idealny sposób, aby zająć większość czasu podczas dnia. Sprawdź już dziś, czy warto zapisać dziecko na półkolonie żeglarskie?

Zorganizuj czas dla swojego dziecka!

Półkolonie to idealny sposób na spędzenie czasu przez najmłodszych. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet. Wiele małych dzieci boi się przebywania daleko od domu oraz nocowania w nieznanych miejscach. Dlatego też półkolonie to idealna opcja dla rodziców, którzy szukają opieki podczas dnia pracy. Ciekawy program półkolonii żeglarskich posiada Yacht Club Bergline. Warto zapoznać się z ich ofertą – jest ona dedykowana dla osób z Wrocławia i okolic. Jest to klub żeglarski z długą tradycją, który organizuje obozy żeglarskie dla młodszych, ale również i dla starszych. Cechuje ich ogromne doświadczenie, pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Podczas wypraw z dziećmi jest odpowiednia liczba opiekunów, którzy dbają o najmłodszych.

Zdecyduj się na półkolonie żeglarskie we Wrocławiu

Yacht Club Bergline oferuje aż 9 turnusów, podczas których uczestnicy mogą zdobyć umiejętności żeglarskie. Półkolonie Wrocław to świetna zabawa nie tylko dla chłopców, ale również dla dziewczynek. Podczas turnusu dzieci są pod opieką doświadczonej kadry od 7:30 do 16:30. W ciągu dnia ma miejsce aż 5 godzin ciągłych ćwiczeń żeglarskich. W cenie zawarte zostały między innymi: ciepły dwudaniowy posiłek, gry i zabawy ruchowe, potrzebny sprzęt żeglarski. Podczas półkolonii dzieci nauczą się najważniejszych umiejętności, które są potrzebne do żeglugi. Jest to między innymi nauka węzłów, cumowanie czy klarowanie jachtu. Każdy uczestnik po zakończeniu otrzyma specjalny dyplom, który będzie przypominał o przebytej przygodzie. 

Pamiętaj, aby odpowiednio przygotować swoje dziecko do półkolonii. Mimo, że całe wydarzenie nie wymaga specjalistycznych kursów bądź umiejętności, to dziecko należy wyposażyć w kilka elementów. Przede wszystkim najważniejszym elementem jest krem przeciwsłoneczny. Nie warto ryzykować oparzeń słonecznych, dlatego warto zastosować minimum filtr 50+. Akcesoria, jakie mogą przydać się w czasie półkolonii to czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy oraz ręcznik. Są to elementy, które z pewnością będą potrzebne podczas żeglarskich wypraw. 

spodnie motocyklowe

Redakcja wisebook.pl

Na stronie wisebook.pl znajdziesz wiele ciekawych artykułów i porad dotyczących hobby, motoryzacji i lifestyle`u. Z większości z nich skorzystają mężczyźni, ale znajdą się również takie, które przypadną panią do gustu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

żeglarstwo dzieci
Jak dobrać odpowiednią fototapetę do wnętrza
apartamenty w zakopanem

Jesteś zainteresowany reklamą?