Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Pogoda na lato 2017 nad morzem?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 13-02-2017 20:11
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1127
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Pogoda na lato 2017 nad morzem

Kto nie chciałby tak naprawdę spędzić wyjątkowych wczasów nad morzem? A jeśli jeszcze tylko mielibyśmy pewność, że dopisze nam pogoda, to czego możemy oczekiwać więcej? Czy zatem w tym roku wakacje nad morzem będą zaliczały się do udanych? Coraz częściej o takie zagadnienia pytamy synoptyków.

Meteorolodzy widzą bardzo dużo podobieństw pomiędzy tym, jaka pogoda ma wystąpić w tym roku, a tym jak pogoda miała miejsce w zeszłym roku. W związku z tym nie ma co się dziwić, że z bardzo dużym zachwytem cieszymy się na upalne i praktycznie bezdeszczowe lato.

Średnie temperatury nad morzem, mogą na początku wskazywać na wartości sięgające około 21-22 stopni Celsjusza. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się to zbyt dużo, tym bardziej, że średnie wartości będą nieco niższe na Zachodnim wybrzeżu, niż na przykład w okolicy Zatoki Gdańskiej.

 

Lipiec może mieć zdecydowanie bardziej bujny zakres temperatur, jakie będą występować. Co wcale nie oznacza tego, że w tym miesiącu kompletnie nie powinniśmy zjawiać się nad morzem. Wręcz przeciwnie, mniej więcej w połowie miesiąca, jak i również na przełomie jego końca i początku sierpnia, na termometrach będziemy mogli odnotowywać wartości sięgające nawet około 31 stopni Celsjusza. Sierpień będzie miał o wiele stabilniejsze temperatury, które nie będą spadać poniżej 20 stopni Celsjusza.

 

 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Pogoda na lato 2017 nad morzem?

wisebook na Facebook'u