Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Pogoda na lato 2017?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 13-02-2017 20:10
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1165
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Pogoda na lato 2017

Lato jest porą roku, kiedy już przyroda dawno wybudziła się do życia, ale jednocześnie ma okazje prezentować się w całej okazałości. Ponadto w czasie wakacji mamy do czynienia z najdłuższymi dniami w ciągu roku. Co również jest dla nas bardzo sprzyjające, ponieważ dużo słońca korzystnie wpływa na nasz nastrój.

A jeśli jeszcze tylko pogoda okaże się na tyle sprzyjająca, to nie będzie już żadnych zastrzeżeń, żeby spędzić wakacje w kraju i nie szukać cieplejszego klimatu poza granicami Polski.

Według synoptyków, średnie temperatury mają utrzymywać się mniej więcej na poziomie około 24 stopni Celsjusza, zarówno w lipcu jak i również w sierpniu. Oczywiście od tych wartości będzie można odnotowywać sporo różnych odchyleń.

Najwyższych wartości możemy spodziewać się między innymi w połowie lipca jak i również na przełomie lipca oraz sierpnia. W tych dniach na termometrach będziemy mogli odczytywać wartości sięgające około 30 stopni Celsjusza.

Natomiast, jeżeli chcemy wiedzieć coś więcej na temat pozostałych warunków atmosferycznych, to warto przygotować się na niewielkie, ale za to gwałtowne opady deszczu w okolicach Pomorza i na Zachodzie kraju. Ponadto opadom atmosferycznym towarzyszyć będą również burze. Wyładowania atmosferyczne jednak najczęściej będą przechodziły w nocy lub późnymi popołudniami. Nie ma w związku z tym nic dziwnego, że temperatura może nieco spaść.

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Pogoda na lato 2017?

wisebook na Facebook'u