Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na koniec stycznia 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 10-10-2015 08:13
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1805
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na koniec stycznia 2016

Chociaż jeszcze do końca stycznia zostało sporo czasu, to nie należy zapominać, że właśnie mniej więcej na ten termin przypadają szkolne ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim, lubuskim oraz małopolskim. W związku z tym jesteś bardzo ciekawy, czy Tobie i Twoim dzieciom na pewno dopisze pogoda, mniej więcej w tym okresie.

Według ostatnich długoterminowych prognoz pogody, koniec stycznia zapowiada się całkiem ciepło. Mianowicie temperatury mają wynosić około 4-5 stopni Celsjusza w całej Polsce. Może jedynie faktycznie warunki atmosferyczne będą różniły się w poszczególnych zakątkach kraju. 

W okolicach Zachodu, jak i również na Pomorzu, ma być stosunkowo ciepło, jednak również trzeba liczyć się także z dużym zachmurzeniem oraz opadami deszczu. To na pewno nie będzie zbyt sprzyjające jeśli chodzi o ferie zimowe podczas tego turnusu.

Ciekawostką na pewno będzie to, że w Zakopanem temperatury w tym czasie mogą być nawet wyższe o około 5-6 stopni Celsjusza. Ale jednocześnie oprócz zwykłego zachmurzenia, można nastawić się na opady atmosferyczne takie jak deszcz, deszcz ze śniegiem, jak i również sam śnieg.

Oczywiście na potwierdzenie obecnie stawianej długoterminowej prognozy pogody, nie należy czekać zbyt długo. Ponieważ co jakiś czas można sprawdzać nowe aktualizacje. A tym samym przekonamy się, czy są wprowadzane jakieś zmiany, czy jednak nie.  

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na koniec stycznia 2016?

wisebook na Facebook'u