Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na Sylwestra 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 05-09-2015 14:38
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1553
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Anness
Niedostępny Ostatnio: 23-09-2015 21:13
Użytkownik: Anness
UżytkownikAnness
Imię i Nazwisko:Anna Kozik
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 75

Jaka pogoda będzie na Sylwestra 2015?

  • Sylwester jest jednym z najważniejszych dni i wieczorów w roku, kiedy żegnamy odejście starego roku i witamy całkiem nowy. Tego wieczoru większość Polaków bawi się w klubach czy na imprezach plenerowych, a część spędza to święto w domu. Warto jednak sprawdzić, jaka pogoda zapowiadana jest przez synoptyków na tegorocznego Sylwestra 2015/2016.
  • W tym roku cała jesień oraz zima zapowiadane są przez synoptyków wyjątkowo łagodnie i ciepło i taka pogoda podobno nie ominie również Sylwestra. Ciepła aura tego dnia i wieczora bardzo by się przydała, szczególnie dla osób które bawią się pod gołym niebem. Na północy kraju temperatura w Sylwestra w dzień ma wynosić około 4 stopni Celsjusza. Warto wspomnieć, że odczuwalna aura będzie wyższa, ponieważ tego dnia pojawi się sporo słońca i tylko niewielkie zachmurzenie. Wieczorem i nocą będzie dość znośnie, ponieważ temperatura spadnie zaledwie do 1 stopnia poniżej zera. W centralnej części kraju temperatura powietrza w sylwestrowy dzień ma wynosić około 2 stopni na plusie. Niestety, w centrum kraju dzień będzie pochmurny i bez słońca. Wieczorem i nocą temperatura powietrza będzie się sporo obniżała, wynosząc około -4 stopni Celsjusza – jeśli ktoś wybiera się na imprezę w plenerze to powinien się ciepło ubrać. Biorąc pod uwagę południe Polski, w sylwestrowy dzień ma tutaj być około 2 stopni Celsjusza. Na szczęście odczuwalna aura będzie wyższa z racji licznie pojawiającego się wtedy słońca. Wieczorem i nocą temperatura powietrza się obniży, wynosząc -3 stopnie Celsjusza, a więc pod względem zimna nie będzie jeszcze najgorzej. Dodatkowo warto wspomnieć, że w Sylwestra w żadnym regionie kraju nie są zapowiadane opady deszczu, co będzie gwarancją udanej zabawy, bez konieczności zabierania ze sobą parasolki. Niestety, opady śniegu w Polsce w tym dniu nie są zapowiadane, będzie na to po prostu zbyt ciepło, szczególnie w dzień.
  • Jak widać, pogoda na Sylwestra w całym kraju nie jest zapowiadana najgorzej, bywały lata podczas których o tej porze bywało kilkanaście lub kilkadziesiąt stopni mrozu. Na szczęście w tym roku tak niskich temperatur nie będzie i pozostaje nam się tylko z tego cieszyć. Miejmy nadzieję, że prognozy pogody na ten dzień się sprawdzą, co zapewni nam udaną zabawę.

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Sylwestra 2015?

wisebook na Facebook'u