Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na Nowy Rok 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 10-10-2015 08:03
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1252
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na Nowy Rok 2016

Nie trzeba ukrywać, że Nowy Rok przypada dokładnie 1 stycznia. Na początku zazwyczaj 31 grudnia dość mocno imprezujemy. Po to by kolejnego dnia i jednocześnie pierwszego dnia nowego roku, będzie można wypoczywać.

Chociaż trzeba przypomnieć, że nie każdy nadaje się do takiego słodkiego lenistwa. Przede wszystkim są także osoby, które bardzo aktywnie spędzają czas. Wtedy zależy im na tym, żeby pogoda była jak najlepsza. W jakich regionach można spodziewać się najbardziej udanej pogody?

Okazuje się, że najwyższe temperatury będzie można odnotować między innymi w okolicy Zakopanego, a także Wrocławia. To właśnie tam na słupkach rtęci będzie można odczytać temperatury wynoszące około 3 stopnie Celsjusza. Jednak to wcale nie będzie zwiastowało nam pogodnej pogody. W obu regionach oprócz zachmurzenia będzie można spodziewać się także opadów atmosferycznych. We Wrocławiu ma spaść deszcz, natomiast w Małopolsce warto być przygotowanym na opady śniegu.

Ze śniegiem w Nowy Rok należy oswoić się także w regionie Poznania. Chociaż tam termometry będą wskazywać już tylko o jeden stopień mniej.

W pozostałych regionach będzie słonecznie, ale za to słupek rtęci spadnie do wartości poniżej zera stopni Celsjusza. Na szczęście jednak nie będą to za duże przymrozki, a jedynie wynoszące maksymalnie -2 stopnie Celsjusza. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Nowy Rok 2016?

wisebook na Facebook'u