Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na 6 stycznia 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 10-10-2015 08:16
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1841
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na 6 stycznia 2016

Jeszcze chwila i niedługo znowu stwierdzimy, że jesteśmy po Świętach Bożego Narodzenia, na które przecież tak długo czekamy. Kolejnym świętem, jak i również dniem ustawowo wolnym od pracy jest święto Trzech Króli, które jak co roku przypada na 6 stycznia, a w 2016 roku, ten dzień będziemy obchodzić dokładnie w środę.

Pewnie jesteśmy ciekawi jaką pogodę zastaniemy w ten dzień. Czy faktycznie będzie bardzo zimowo, czy jednak styczeń obejdzie się z nami w miarę łagodnie. Jak na razie synoptycy mają ku temu jedną teorię. A mianowicie, prawdopodobnie będzie temperatura plusowa.

W całej Polsce temperatury w tym dniu mają się utrzymywać mniej więcej na poziomie około 4-5 stopni Celsjusza. Nawet w nocy nie będzie aż tak zimno, ponieważ słupek rtęci ma wskazywać około 1 stopień Celsjusza.

Niestety nie będziemy mieli do czynienia, aż z tak fantastycznymi warunkami atmosferycznymi, chociażby ze względu na to, iż na niebie ma występować bardzo duże zachmurzenie. Kto wie, czy w niektórych regionach nie będzie się ono wiązało także z opadami atmosferycznymi. Przy tak wysokich temperaturach trzeba być bardziej nastawionym na opady deszczu, niż śniegu. Dobrze jest jednak jeszcze dokładnie śledzić prognozę pogody, ponieważ nigdy do końca nie wiemy, czy nie zaskoczy nas prawdziwa zima. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 6 stycznia 2016?

wisebook na Facebook'u