Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na 31 grudnia 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 21:52
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1310
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na 31 grudnia 2015

Wydawać się może, że dzień 31 grudnia niczym szczególnym nie różni się od pozostałych dni. W końcu wiele osób jeszcze w tym dniu chodzi normalnie do pracy. Ale prawdziwe szaleństwo tak naprawdę zaczyna się dopiero w chwili nadejścia wieczoru. Wtedy mamy do czynienia z prawdziwymi imprezami Sylwestrowymi. Oczywiście nie brakuje pomysłów na spędzanie tego wyjątkowego wieczoru, a właściwie całej nocy.

Bardzo często zdarza się tak, że nasze plany są w dużej mierze uzależnione od tego, jaka będzie w tym dniu pogoda. A trzeba przyznać, że po dość ciepłych Świętach Bożego Narodzenia czeka nas raczej niewielkie ochłodzenie.

Temperatury spadną do blisko zera stopni Celsjusza. Zatem spokojnie możemy mówić w niektórych regionach nawet o przymrozkach. Najzimniej prawdopodobnie będzie na Wschodzie kraju. Tam możemy spodziewać się temperatur wynoszących około -2 stopnie Celsjusza. Natomiast najcieplej zapowiada się w Zakopanem. Tam średnia temperatura będzie wynosiła około 3 stopnie Celsjusza. Jednak to właśnie w Zakopanem, a także w okolicy Wrocławia, będziemy mogli mówić również o sporym zachmurzeniu, a nawet opadach śniegu.

W pozostałych częściach Polski za to zapowiada się bardzo słonecznie. Aczkolwiek warto mieć na uwadze to, że średnia temperatura spadnie do -1 stopnia Celsjusza. Natomiast w nocy będzie jeszcze zimniej.  

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 31 grudnia 2015?

wisebook na Facebook'u