Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na 29 listopada 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 19:45
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1298
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na 29 listopada 2015

Może i niektórzy dokładnie się zastanawiają, jaka pogoda będzie 29 listopada. Zanim jeszcze faktycznie wydarzył się ten dzień, kompletnie nie mogliśmy zorientować się dokładnie o jaką datę chodzi. W końcu teoretycznie 29 listopada nie obchodzimy żadnego święta.

Jednak przypominając sobie, że 30 listopada zazwyczaj obchodzimy huczne Andrzejki. A jak wiadomo w tym roku ten dzień przypadał na poniedziałek, więc nie każdy miał ochotę w tym dniu na imprezowanie. Dlatego często świętowanie przekładano na dzień wcześniejszy, czyli w tym przypadku rzeczywiście przypadało na 29 listopada.

W wielu regionach 29 listopada było całkiem słonecznie. Średnie temperatury jednak wahały się od 2 do 4 stopni Celsjusza. Dlatego nie można powiedzieć o tym, że było całkowicie zimno, ale też nie było rekordowych temperatur. W niektórych regionach, takich jak Wielkopolsce, niestety było całkiem pochmurno. A na dodatek nie mogliśmy w żaden sposób uniknąć wielkich porywów wiatru.

Najniższe temperatury można było zaobserwować między innymi w regionie Zakopanego, jak i również Białegostoku. Tam na słupkach rtęci można było odczytać temperaturę wahającą się od 1do 2 stopni Celsjusza.

Poza tym były to temperatury odnotowywane w ciągu dnia, dlatego w nocy były one jeszcze co najmniej kilka stopni niższe.  Zatem pod względem pogody Andrzejki nie należały do najgorszych. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 29 listopada 2015?

wisebook na Facebook'u