Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na 26 grudnia 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 21:49
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1294
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na 26 grudnia 2015

Jeszcze niewiele ponad 3 tygodnie i na dobre znowu rozpoczną się święta Bożego Narodzenia. Chociaż można powiedzieć, że cały przedświąteczny szum rozpoczął się już naprawdę bardzo dawno. W związku z tym wiele osób od dawna ma zakupione prezenty świąteczne, a teraz przygotowuje świąteczne porządku.

Aby jednak przeżyć Święta Bożego Narodzenia całkiem klimatycznie, tak naprawdę trzeba byłoby jeszcze do tego celu idealnej pogody. A jak wiadomo, nie mamy kompletnie na to wpływu.

Jaka prognoza jest przewidywana na Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia? Dokładnie 26 grudnia w niektórych regionach nadal będzie deszczowo, a w pozostałych warunki atmosferyczne z dni poprzednich zaczną się powoli zmieniać.

Zatem w okolicy Zakopanego, jak i również Białegostoku będzie nie tylko pochmurno, ale również możemy liczyć na opady śniegu. Natomiast wypogadzać się będzie w regionie Warszawy oraz Wrocławia. W obu tych regionach na słupkach rtęci będzie można odczytać aż 5 stopni Celsjusza.

Pozostałe części Polski niestety pozostaną dość pochmurne i deszczowe. Dlatego w tamtych regionach Święta Bożego Narodzenia mogą kompletnie nie oddawać tej atmosfery, ze względu na raczej wiosenną pogodę. Jeszcze dokładnie nie wiadomo jakie temperatury będą w nocy. Ale raczej szykując się a Pasterkę warto ubrać się w ciepłe rzeczy. Ponieważ może przemrozić.  

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 26 grudnia 2015?

wisebook na Facebook'u