Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na 25 grudnia 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 21:36
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1328
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na 25 grudnia 2015

W tym roku 25 grudnia przypada nam w piątek, dlatego osoby pracujące niemalże do ostatniego dnia, a właściwie do Wigilii, w końcu będą mogły nieco odetchnąć. Oczywiście są niektóre osoby, które przede wszystkim chętnie będą wypoczywać w rodzinnym gronie objadając się świątecznymi smakołykami. Jednak nie wszyscy są skłonni poddać się takiemu słodkiemu lenistwu. Przede wszystkim mówimy tutaj o osobach, które wolą spędzać czas w sposób aktywny.

Chociaż obecne prognozy pogody na 25 grudnia kompletnie nie wyglądają zachęcająco. Rzeczywiście średnie temperatury wydają się być zadowalające. Mają utrzymywać się mniej więcej na poziomie około 4-6 stopni Celsjusza. Najcieplejszymi regionami ma być Wrocław, a także Poznań. Ponadto trzeba być przygotowanym na to, że tylko 4 stopnie Celsjusza będzie można odnotować w okolicy Zakopanego jak i również Białegostoku.

Totalnym równoważnikiem dla całego kraju będą pozostałe warunki klimatyczne. Mianowicie ma być pochmurno wraz z opadami deszczu. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że to naprawdę będzie mało satysfakcjonująca pogoda. Ale można jeszcze na bieżąco sprawdzać aktualizacje prognoz pogody. Wtedy faktycznie doczekamy się pewnych zmian. Warto mimo wszystko mieć na uwadze to, że sytuacja pogodowa pozostanie dokładnie taka, jaką teraz przedstawiają synoptycy. I pod taką właśnie aurę najlepiej szykować sobie święta.  

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 25 grudnia 2015?

wisebook na Facebook'u