Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na 24 grudnia 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 21:35
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1279
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na 24 grudnia 2015

Z czym nam kojarzy się data 24 grudnia? Oczywiście z Wigilią Bożego Narodzenia. To jest całkowicie naturalne, że w tym czasie wszyscy chcemy spędzać ten wyjątkowy czas w gronie swoich najbliższych. Mamy okazję się spotkać z rodziną, porozmawiać, kolędować, jak i również wręczyć sobie drobne upominki.

Aby jednak ten dzień był doskonały, to wiele osób marzy sobie jeszcze o tym, żeby na przykład za oknem padał śnieg. Czy możemy liczyć właśnie na białe święta, a dokładniej na Wigilię Bożego Narodzenia?

Synoptycy mają dla nas niezbyt miłe wiadomości. Aczkolwiek może i komuś kompletnie nie zależy na tym jaka jest pogoda w czasie wigilii. Ale jeśli ktoś jest nastawiony na duże ilości śniegu, to powinien nastawić się raczej na plusowe temperatury, zachmurzenie, a także opady deszczu.

Średnie temperatury mają wahać się w granicach od 3 do 6 stopni Celsjusza. Tylko 3 stopnie wystąpią w  okolicy Białegostoku jak i również Zakopanego. O jeden stopień więcej będzie można odnotować już w okolicy Warszawy. W regionie Gdańska oraz Wrocławia termometry mają wskazywać nie więcej ni 5 stopni Celsjusza. Natomiast Poznań będzie swoistą wyspą ciepła w tym dniu. Tam odnotujemy aż 6 stopni Celsjusza. Oczywiście są to temperatury zapowiadane na dzień. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 24 grudnia 2015?

wisebook na Facebook'u