Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na 2016 rok?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 10-10-2015 07:05
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1292
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na 2016 rok

Można powiedzieć, że praktycznie za cały miesiąc przyjdzie nam znowu żegnać stary rok i witać Nowy Rok. Oczywiście z tej okazji zazwyczaj wybieramy się na huczną Zabawę Sylwestrową. Ponadto mamy okazję wymyślić sobie całkiem nowe postanowienia, dzięki którym mamy poprawić sobie swoją jakość życia.

Ale czy tylko skupiamy się wyłącznie na zabawie Sylwestrowej, a także tym, czy znowu uda nam się schudnąć, albo zmienimy pracę? Często już musimy powoli myśleć o planowaniu swojego przyszłego urlopu, a tutaj chyba nie mamy żadnych wątpliwości. Najlepiej jest wypoczywać w parze z udaną pogodą.

Synoptycy przewidują ogólnie, że rok 2016 będzie bardzo podobny do obecnego roku. W związku z tym mniej więcej będziemy wiedzieli na jakie warunki atmosferyczne faktycznie powinniśmy się nastawić.

Zima ma być raczej krótka i mroźna. Pozostałe miesiące mają wyróżniać się dodatnimi temperaturami ciągłymi odwilżami i w miarę szybkim nadejściem wiosny. Chociaż rzeczywiście niektórzy synoptycy uważają, że będzie jeszcze w lutym dość śnieżnie i zimowo, a na wiosnę znowu przyjdzie nam poczekać. Co do ostatecznej wersji jeszcze nie mamy żadnej gwarancji. Wiosna zatem będzie albo długa i ciepła, albo raczej powinniśmy nastawić się na nijaką wiosnę.

Lato całkowicie odmieni naszą neutralną porę roku. Ponownie ma być bardzo upalne i z małą ilością opadów atmosferycznych.  

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 2016 rok?

wisebook na Facebook'u