Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na 11 listopada 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 18:34
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1286
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na 11 listopada 2015

Chociaż już od 11 listopada, czyli dnia, w którym świętowaliśmy Dzień Odzyskania Niepodległości minął prawie miesiąc. To nadal możemy bardzo dobrze przypomnieć sobie pogodę, jaka w tym czasie miała miejsce w całej Polsce.

A jak na początek listopada, właściwie dość późny, to można powiedzieć, że pogoda utrzymywała się na naprawdę wspaniałym poziomie. Mianowicie średnie temperatury wahały się w granicach od 8 do nawet 10 stopni Celsjusza. Oczywiście w tym dniu nie brakowało także zachmurzenia. Jednak w wielu regionach miało ono charakter raczej przelotny. Bardzo podobnie zresztą było z opadami atmosferycznymi. Jeśli tylko pojawiał się deszcz, to równie szybko przechodził.

Dlatego osoby, które były już od pewnego czasu nastawione na spędzanie święta Niepodległości w sposób aktywny, na pewno nie mogły się zawieść pogodą. I czynnie na pewno spędzały czas na Marszu Niepodległości, który jak wiadomo w głównej mierze odbywał się w Warszawie. Ale również w innych miastach spędzano ten dzień w plenerze. Niektóre osoby korzystając z naprawdę ciepłych dni, a także tego, że Święto Niepodległości przypadało na środę, wydłużało sobie weekend.

Najcieplej oczywiście w tym dniu było na Zachodzie, jak i również w okolicach Warszawy i Dolnego Śląska. W pozostałych regionach rzeczywiście temperatury mogłyby być o 2-3 stopnie niższe. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 11 listopada 2015?

wisebook na Facebook'u