Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na 1 stycznia 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 10-10-2015 08:08
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1317
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na 1 stycznia 2016

Jak wiadomo 1 stycznia będziemy mieli do czynienia z Nowym Rokiem. A dokładnie będziemy witali 2016 rok. Najczęściej ten dzień spędzamy na błogim lenistwie. Zdecydowanie bardziej wolimy wypoczywać po Sylwestrowej Nocy, niż spędzać aktywnie czas. Ale to wcale nie oznacza, że wśród naszego grona nie będzie brakowało także osób, które chętnie w tym czasie wybiorą się na przykład na kulig, albo może na narty. Warto w takim razie mieć na uwadze warunki pogodowe jakie będą występowały w tym dniu.

Meteorolodzy przewidują, że ten dzień może okazać się nieco mroźny. Aczkolwiek nie będziemy tutaj raczej mówić o bardzo niskich temperaturach. W okolicach Białegostoku słupek rtęci spadnie maksymalnie do około -2 stopni Celsjusza. Natomiast w Gdańsku oraz Warszawie będzie można odnotować około -1 stopień Celsjusza.

Najcieplej, co ciekawe póki co zapowiada się w okolicach Zakopanego. Tam średnia temperatura ma się wahać w granicach od około 2 do 3 stopni Celsjusza. We Wrocławiu na termometrach będziemy mogli odnotować bardzo podobne wartości.

Jeśli chodzi o pozostałe warunki atmosferyczne, to w okolicach Poznania, a także Zakopanego najlepiej jest się nastawić na opady śniegu. We Wrocławiu niestety ma być bardzo pochmurno, a także deszczowo. Pozostałe regiony mają już pozostać słoneczne. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 1 stycznia 2016?

wisebook na Facebook'u