Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na 1 listopada 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 18:12
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1285
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na 1 listopada 2015

Chyba każdy powinien doskonale zdawać sobie sprawę z tego, jakie dokładnie święto przypada na 1 listopada. Jest to oczywiście Dzień Wszystkich Świętych. W tym dniu, ustawowo wolnym od pracy, naszą tradycją jest odwiedzanie cmentarzy i zapalanie lampek na grobach swoich bliskich.

A w tym roku mimo, że dzień 1 listopada przypadł dokładnie w niedzielę, to jednocześnie możemy stwierdzić, że był naprawdę udany. Oczywiście, każdy pewnie chciałby ten dzień w ciągu tygodnia, by nie iść do pracy, ale nie zapominajmy o ostatecznej idei tego święta.

Wracając pamięcią do pogody, jaka była w tamtym czasie, możemy stwierdzić, że była ona naprawdę wyjątkowa. Nawet sami meteorolodzy przyznawali, że w tym dniu można było odnotować prawdziwe rekordy, jeśli chodzi o wartości temperatur. Najwyższe można było zaobserwować w okolicy Poznania oraz Zakopanego. W tamtych miejscach, słupki rtęci pokazywały nawet na 19 stopni Celsjusza.

Oczywiście w całej Polsce temperatura była bardzo wysoka, ponieważ średnio wynosiła od 14 do około 16 stopni Celsjusza. Ponadto warto mieć na uwadze to, że było wyjątkowo pogodnie. Mieliśmy niepowtarzalną szansę na to, by powydziwiać prawdziwą polską złotą jesień.

Na pewno ciężko będzie, żeby taki dzień się ponownie powtórzył. Chociaż z drugiej strony dokładnie nie wiemy, co nas czeka w przyszłym roku. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 1 listopada 2015?

wisebook na Facebook'u