Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaki będzie rok 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 08-10-2015 21:48
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1944
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaki będzie rok 2016

Powoli zmierzamy ku końcówce roku 2015, więc coraz częściej zaczynamy zastanawiać się jaki tak naprawdę będzie rok kolejny. Ciężko faktycznie jest stwierdzić pod jakim względem ktoś chce dowiedzieć się co go czeka. W końcu niektóre osoby z tego tytułu czytają różne horoskopy. Ale czy to faktycznie można brać na poważnie? Chyba nie do końca.

Zdecydowanie bardziej opłaca się wziąć pod uwagę prognozę pogody na cały przyszły rok. I można mieć tutaj sporo wątpliwości, w końcu mowa jest o bardzo długoterminowej prognozie pogody, która oczywiście może jeszcze w trakcie ulegać pewnym zmianom.

Synoptycy jednak nie dostrzegają aż tak wielkich różnic pomiędzy pogodą jaka miała miejsce w 2015 roku, a prognozą pogody na 2016 rok. Według nic znowu zima będzie zdecydowanie cieplejsza niż w ostatnich latach.

Chociaż tutaj faktycznie pojawiają się niewielkie wątpliwości dotyczące tego, czy rzeczywiście zima potrwa aż do końca lutego, czy jednak już w tym miesiącu będziemy mogli obserwować pierwsze wiosenne odwilże.

Trzeba również nastawić się raczej na to, że wiosna będzie niezbyt ciepła. Aczkolwiek ma nadejść stosunkowo szybko. Natomiast najmniej wątpliwości wzbudza wśród synoptyków przyszłoroczne lato. Temperatury zapowiadają się bardzo wysokie, nie mówiąc już o tym, że najprawdopodobniej szykuje się znowu bardzo duża susza. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaki będzie rok 2016?

wisebook na Facebook'u