Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka prognoza pogody na Wigilię 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 21:30
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1757
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka prognoza pogody na Wigilię 2015

Już naprawdę niedługo święta Bożego Narodzenia. Właściwie możemy powiedzieć, że do Wigilii zostały zaledwie 3 tygodnie. Chyba coraz więcej myślimy o przedświątecznych przygotowaniach, zakupach prezentów jak i również porządkach. Każdemu marzy się jeszcze przy okazji spędzać święta w typowej zimowej atmosferze. Jest to całkiem naturalne, zwłaszcza zwracając uwagę na to, że już od kilku lat ciężko było w Wigilię o opady śniegu, a nawet lekkie przymrozki.

 Niestety w tym roku synoptycy mają przygotowaną dla nas bardzo podobną prognozę pogody. Mianowicie powinniśmy przygotować się na dodatnie temperatury, a także warunki atmosferyczne pozostawiające wiele do życzenia.

Średnia temperatura 24 grudnia, którą będzie można odnotować na terenie całej Polski, ma się wahać w granicach od 3 do 6 stopni Celsjusza. Zdecydowanie najcieplejszym zakątkiem w tym czasie ma być Poznań. To właśnie tam na termometrach będzie można odnotować wartość sięgającą 6 stopni Celsjusza. Natomiast najniższe wartości występować będą w regionie Białegostoku jak i również Zakopanego. Tam na termometrach będzie można odnotować wartość 3 stopni Celsjusza.

Niedogodnością, o której coraz więcej się mówi, będzie zachmurzenie pojawiające się na terenie całej Polski. Niestety trzeba liczyć się także z obfitymi opadami deszczu. Przy takiej aurze, nie można mówić rzeczywiście o typowych, białych świętach. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka prognoza pogody na Wigilię 2015?

wisebook na Facebook'u