Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka prognoza pogody na Boże Narodzenie 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 21:31
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1611
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka prognoza pogody na Boże Narodzenie 2015

Pogoda na Boże Narodzenie staje się dość ciekawym tematem, im bliżej rzeczywiście jesteśmy tych Świąt. W związku z tym trzeba przyznać, że niektóre osoby nawet śledzą prognozy, ponieważ mają w planach wyjazd, lub spędzenie czasu na ciekawych atrakcjach. A w tym przypadku niewątpliwie dużym atutem okazałaby się doskonała pogoda, oczywiście w klimacie zimowym.

Boże Narodzenie obchodzimy przez dwa dni: 25 i 26 grudnia, które w tym roku przypadają w piątek i sobotę. W związku z tym mając jednocześnie nieco dłuższy weekend możemy chociaż trochę zaplanować sobie nieco inaczej święta, niż zwykle. Dużo zależy od pogody. Ta pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia ma być nieco inna niż drugiego dnia.

Dokładnie 25 grudnia temperatury mają wahać się od 4 do 6 stopni Celsjusza. Najchłodniej ma być w Białymstoku oraz w Zakopanem. Natomiast najwyższe temperatury będzie można odnotować już w okolicy Poznania. W tym dniu w całej Polsce ma być również bardzo pochmurno i niestety deszczowo.

W drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia temperatura ma się już utrzymywać mniej więcej na poziomie 4 do 5 stopni Celsjusza. W Białymstoku, jak i również w Zakopanem z chmur ma spaść śnieg. Natomiast we Wrocławiu oraz w Warszawie ma się wypogadzać. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka prognoza pogody na Boże Narodzenie 2015?

wisebook na Facebook'u