Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na zimę 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 08-10-2015 21:43
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1904
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na zimę 2016

Póki co zaczynamy powoli czuć przedświąteczną atmosferę. W telewizji puszczają coraz więcej reklam, które zachęcają nas do zakupów prezentów. Natomiast wybierając się do obojętnie jakiego sklepu, widzimy już bożonarodzeniowy wystrój. Coraz częściej także zaczynamy myśleć o zbliżającej się zimie. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy w tym roku będzie ona tak samo łagodna jak w zeszłym. Czy jednak trzeba nastawić się na nieco mroźniejszą porę roku

Nawet wśród synoptyków na dzień dzisiejszy zdania są nieco podzielone. Co prawda obie grupy bezwzględnie zgadzają się, że to styczeń będzie miesiącem najbardziej zimowym. To właśnie wtedy ma spaść bardzo dużo śniegu, jak i równie na słupkach rtęci zaczną pojawiać się dość niskie temperatury. Nawet możemy spodziewać się mrozów o wartości -15 stopni Celsjusza.

Jeśli chodzi o luty, to tutaj faktycznie prognozy zaczynają się nieco rozmijać. Według jednej prognozy mamy być przygotowani już na bardzo szybkie nadejście odwilży, a co za tym idzie również przedwiośnia. Natomiast pozostali synoptycy w tych teoriach są o wiele ostrożniejsi. Mianowicie uważają, że w lutym jeszcze może spaść bardzo dużo śniegu.

O tym jak będzie, wcale nie będziemy musieli przekonywać się dopiero w lutym. Na pewno już niedługo będziemy mogli zapoznać się z bardziej szczegółowymi prognozami pogody. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na zimę 2016?

wisebook na Facebook'u