Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na styczeń 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 21-10-2015 21:25
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 2250
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na styczeń 2016

Z pewnością jesteśmy coraz bardziej ciekawi tego, kiedy rozwinie się prawdziwa zima. Ciężko jest to stwierdzić na sto procent, ponieważ co jakiś czas jedynie ta zimowa pora roku decyduje się na małe straszenie nas. Jeden dzień pada śnieg, a następnego nie ma po nim śladu.

Odpowiedzi można spróbować poszukać w długoterminowych prognozach pogody. Dzięki nim dowiemy się, czy styczeń w przyszłym roku będzie miesiącem bardzo ciepłym, czy jednak zimnym. Jak na razie możemy posłużyć się dwiema powszechnie popularyzowanymi prognozami.

Pierwsza przewiduje, iż styczeń nadal będzie dość ciepłym miesiącem. Oczywiście mają pojawiać się opady śniegu, jednak nie aż na taką skalę, jak mówią to pozostali synoptycy. W całej  Polsce temperatury mają się utrzymywać średnio od 0 do około 4 stopni Celsjusza. Najchłodniej  ma być co ciekawe na Pomorzu. Chociaż początek stycznia najbardziej zimowo ma się rozpocząć właśnie w okolicach Zakopanego.

Na Pomorzu również ma być zdecydowanie więcej chmur i opadów deszczu.

Inne prognozy przewidują właśnie, iż raczej powinniśmy się nastawić na bardzo silne mrozy, jak i również opady śniegu utrzymujące się przez cały miesiąc. Jednak dopiero koniec grudnia i początek stycznia prawdopodobnie pokażą nam, w którym kierunku możemy faktycznie zmierzać. Do tego czasu najlepiej jest sprawdzać prognozy długoterminowe o częstszej aktualizacji. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na styczeń 2016?

wisebook na Facebook'u