Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na początek zimy 2015 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 21:22
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1720
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na początek zimy 2015-2016

Według astronomii, na zimę musimy poczekać aż do 21 grudnia. Jednak wszystko wskazuje na to, że prawdziwa zima, którą będziemy czuć na własnej skórze nadejdzie dopiero wraz z początkiem stycznia. Czy w tym roku zima w ogóle da o sobie znać? Część synoptyków twierdzi, że tak, ale będzie ona przez bardzo krótki okres czasu. Natomiast znowu inna grupa synoptyków uważa jednak, że to właśnie na wiosnę będziemy musieli trochę poczekać. Ponieważ w momencie gdy zima zaatakuje, będzie się utrzymywać mniej więcej do końca lutego.

Jeśli chodzi o mniej więcej wyznaczenie daty, kiedy rozpocznie się meteorologiczna zima, to możemy obrać spokojnie początek stycznia. W tym czasie jednak będziemy mówili o bardzo dużych przymrozkach. Raczej temperatura dopiero zacznie spadać mniej więcej do poziomu około 0- -2 stopni Celsjusza.

Najzimniej ma być w okolicy Białegostoku, jak i również oczywiście na polskim Biegunie Północnym, czyli w Suwałkach. Tam temperatura może być niższa niż -2 stopnie Celsjusza. A już na pewno noce będą jeszcze bardziej zimne. Co ciekawe mimo opadów śniegu w regionie Dolnego Śląska, a także w okolicy Zakopanego, tam ma się zachować dodatnia temperatura powietrza. Na słupkach rtęci będzie można obserwować temperatury wynoszące mniej więcej 3 stopnie Celsjusza. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na początek zimy 2015 2016?

wisebook na Facebook'u