Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na początek stycznia 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 10-10-2015 08:10
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1935
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na początek stycznia 2016

Już za niecałe dwa tygodnie, zakończy nam się kolejny rok. Wtedy wejdziemy w 2016 rok kalendarzowy, który jednocześnie według synoptyków ma być bardzo zbliżony pod względem pogody do warunków atmosferycznych, które mieliśmy i nadal mamy jeszcze w roku 2015.

Trzeba oczywiście wziąć pod uwagę, iż stawiane od pewnego czasu prognozy długoterminowe mimo wszystko mogą ulec zmianie. Tym bardziej, jeśli przyjrzymy się wszystkim stawianym prognozom. Wtedy zorientujemy się, że na styczeń istnieje pewna rozbieżność.

Wielu synoptyków twierdziło i nadal twierdzi, że wraz z początkiem stycznia rozpocznie się prawdziwa zima. Wtedy na termometrach mają automatycznie pojawić się minusowe wartości, a opady śniegu zaczną występować na terenie całego kraju.

Trzeba jeszcze jednak wziąć pod uwagę, że prognozy pogody nieco się zmienią, jeśli będziemy je nieustannie aktualizować. Druga wersja wydarzeń, z jaką mamy się zmierzyć jest to, że na początku stycznia i tak mamy mieć wyłącznie dodatnie temperatury. To oznaczałoby, że średnie temperatury w całym kraju miałyby się utrzymywać mniej więcej na poziomie od 0 do nawet 5 stopni Celsjusza. Najzimniej teoretycznie ma być na Pomorzu. W tamtym regionie także powinniśmy być przygotowani również na opady deszczu. W Małopolsce mimo dodatnich temperatur i tak mają wystąpić opady śniegu. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na początek stycznia 2016?

wisebook na Facebook'u