Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na połowę stycznia 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 10-10-2015 08:12
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 2276
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na połowę stycznia 2016

Mniej więcej w Połowie stycznia zaczyna się pierwszy turnus ferii zimowych dla poszczególnych województw. Wśród nich wymienia się województwo małopolskie, lubuskie, a także kujawsko-pomorskie. Warto zatem już wcześniej dowiedzieć się, mniej więcej z jaką prognozą pogody będziemy mieli do czynienia.

Okazuje się, że według dzisiaj stawianych prognoz pogody na dni w połowie stycznia, możemy zetknąć się rzeczywiście z prawdziwą zimą. Ale i też nie we wszystkich regionach. Okazuje się, że najbardziej stabilnie, a także najcieplej ma być w okolicach Zakopanego. Tam termometry będą wskazywały mniej więcej 5 stopni Celsjusza. Ale do tego trzeba przyznać, że raczej będzie pochmurno oraz występować mają opady śniegu.

Bardzo podobne warunki atmosferyczne mniej więcej mają być na Zachodzie, jak i również na Północy kraju. Tam temperatura będzie się utrzymywać mniej więcej na poziomie około 4-5 stopni Celsjusza. Niestety również w tych regionach trzeba być przygotowanym na całkiem spore zachmurzenie, nie mówiąc już o opadach deszczu.

Na Wschodzie kraju może być całkiem zimno. Ponieważ jak wiadomo te terytoria kierują się mniej więcej własnymi prawami, są pod wpływem wielkiego kontynentu azjatyckiego. Dlatego nie powinniśmy być wcale zdziwieni, jeśli temperatury zaczną spadać nawet do około 0 stopni Celsjusza, a takim warunkom będą towarzyszyć również opady śniegu. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na połowę stycznia 2016?

wisebook na Facebook'u