Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na połowę listopada 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 18:04
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1716
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na połowę listopada 2015

Wiele osób, już pewnie od października zastanawiała się, kiedy w końcu zaatakuje zima. I wcale tak naprawdę tutaj nie chodzi o to, żeby wiedzieć kiedy wymienić opony na zimowe, ale nawet takie pytania zadawano z czystej ciekawości. Okazuje się, że jednak akurat cały listopad był wyjątkowo ciepły.

Połowa listopada pod względem różnych warunków atmosferycznych, może nie do końca wydawała się idealna. Mianowicie mieliśmy już w tym czasie do czynienia z dużą dawką zachmurzenia, przelotnych opadów, szczególnie śniegu, jak i również mglistymi porankami.

Średnia temperatura utrzymywała się mniej więcej na poziomie od 8 do nawet 10 stopni Celsjusza. Oczywiście zdarzały się pewne wahania, na przykład temperatura wynosiła 4 stopnie Celsjusza. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że takie jednorazowe ochłodzenie, nie zdarzało się to często.

W tych dniach, w niektórych regionach mogliśmy narzekać również na dość silny i niestety zimny wiatr. Na szczęście jego obecność nie zagościła na zdecydowanie dłużej, niż na kilka dni. Potem sytuacja zdecydowanie się wyciszyła.

Ogólnie cały listopad okazał się miesiącem nadzwyczaj ciepłym. Często w poprzednich latach, mieliśmy o tej porze już do czynienia z przymrozkami, a nawet opadami śniegu. Natomiast w tej chwili w ogóle zastanawiamy się, kiedy tak naprawdę przyjdzie zimowa pora roku. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na połowę listopada 2015?

wisebook na Facebook'u