Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na połowę grudnia 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 19:51
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1672
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na połowę grudnia 2015

Tutaj właściwie możemy być prawie pewni prognozy pogody w zbliżającym się terminie. Ponieważ połowa grudnia przypada mniej więcej za około 1,5 -2 tygodnie.

Synoptycy na ten okres czasu zapowiadają bardzo wysokie temperatury. Mianowicie warto przygotować się na wartości dodatnie, wahające się od około 6 do 10 stopni Celsjusza. Czyli jakby nie patrzeć, połowa grudnia będzie tak samo ciepła jak obecny początek. Trzeba jednak przygotować się na przelotne opady atmosferyczne w niektórych regionach. I mowa jest tutaj zarówno o opadach śniegu, jak i również opadach deszczu. 

Największe zachmurzenie najczęściej będzie występowało w Południowej, Wschodniej, a także Północnej Polsce. Z tym, że w okolicach Pomorza, jak i również Zachodu raczej trzeba być przygotowanym na opady deszczu. Śniegu bardziej możemy spodziewać się w okolicach Dolnego Śląska, Białegostoku, oraz oczywiście Zakopanego.

Zatem jakby nie patrzeć, szykują się całkiem atrakcyjne warunki dla osób lubiących jeździć na nartach. Aczkolwiek trzeba mieć również na uwadze to, że najwięcej śniegu jak na razie jest i będzie w wyższych partiach gór. I wszelkie nawet niewielkie ocieplenia połączone z opadami deszczu, mogą być przyczyną niebezpiecznego zlodowacenia. Także trzeba bardzo uważać, jeśli mimo wszystko zamierza się właśnie mniej więcej w tym czasie wyjechać w góry. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na połowę grudnia 2015?

wisebook na Facebook'u