Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na luty 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 08-10-2015 21:40
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1481
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na luty 2016

Luty w 2016 roku będzie miał wyjątkowo 29 dni, także może się okazać, że ostatni dzień będzie bliższy wiośnie, niż gdyby miał on 28 dni. Oczywiście jest to bardzo przewrotne myślenie i raczej należy je traktować z przymrużeniem oka. Co jednak nie przyczynia się do tego, że nie jesteśmy w stanie sprawdzić prognoz na przyszłoroczny luty.

Synoptycy pod względem opracowania długoterminowej prognozy pogody, stawiają dwie różne wersja. Jedna jest bardziej zimowa od drugiej. Mianowicie synoptycy, którzy już od dłuższego czasu przygotowują dla nas prognozę pogody, twierdzą iż luty będzie zimny i bardzo śnieżny. W całej Polsce mamy oczekiwać bardzo silnych opadów śniegu.

Zupełnie inaczej uważają pozostali synoptycy, którzy na ten miesiąc obstawiają występowanie dużej ilości dni z temperaturami dodatnimi. Wartości na termometrach mają wahać się od około 1 do 9 stopni Celsjusza. Aczkolwiek w Małopolsce trzeba być przygotowanym na temperatury ujemne, wynoszące nawet -4 stopnie Celsjusza w ciągu dnia. Natomiast na Zachodzie, jak i również na Pomorzu możemy mówić o temperaturach wynoszących blisko 10 stopni Celsjusza.

Jeśli chodzi o pozostałe warunki atmosferyczne to raczej według tej prognozy w całej Polsce ma być częściowe lub całkowite zachmurzenie. Jednocześnie biorąc pod uwagę opady deszczu i czasami również śniegu.

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na luty 2016?

wisebook na Facebook'u