Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na koniec listopada 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 18:05
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1268
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na koniec listopada 2015

Dosłownie kilka dni temu skończył się przedostatni miesiąc w tym roku, listopad. I rzeczywiście mniej więcej pogoda pokryła się ze stawianymi wcześniej prognozami. W ten sposób z czystym sumieniem możemy potwierdzić, że synoptycy po raz kolejny mieli rację. Mianowicie listopad był wyjątkowo ciepłym miesiącem, jak przystało na bardzo późną jesień.

Koniec listopada jednak okazał się być nieco kapryśny. Chociaż faktycznie z drugiej strony nie można pod żadnym pozorem powiedzieć, że było bardzo zimno, ponieważ w przeważającej części kraju temperatury były dodatnie.

Jeśli właśnie chodzi o temperatury to wahały się one między 4, a 8 stopniami Celsjusza. Czyli widoczna była dość spora rozbieżność temperatur. Najcieplej było oczywiście na Zachodzie kraju. Niestety ostatnie dni były dość pochmurne, co skutkowało występowaniem różnych opadów atmosferycznych.

Nie obyło się zarówno bez opadów śniegu, jak i również opadów deszczu. A w tych dniach niestety też borykaliśmy się z silnym wiatrem. Szczególnie wiatr nabierał siły na Północy kraju.

Ostatni dzień listopada wyróżniał się już najniższymi temperaturami w tym dniu. Ponieważ średnia wartość obserwowana na słupkach rtęci wahała się pomiędzy 2, a 4 stopniami Celsjusza.

Ogólnie jednak trzeba przyznać, że nie było bardzo zimno. Temperatury wahały się w całym listopadzie w granicach od 4 do nawet 14 stopni Celsjusza. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na koniec listopada 2015?

wisebook na Facebook'u