Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na koniec grudnia 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 19:53
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1310
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na koniec grudnia 2015

Co prawda teraz jesteśmy na samym początku grudnia. W związku z tym do końca miesiąca zostało jeszcze kilka tygodni, co oznacza, że w stawianych prognozach może dojść jeszcze do kilku różnych zmian.

Aczkolwiek jeśli mielibyśmy sugerować się już tymi prognozami, to na pewno na ostatnie dni grudnia, będziemy mogli odczuć pewne ochłodzenie. W chwili obecnej sprawdza się prognoza stawiana już od bardzo dawna. Mianowicie średnia temperatura ma się wahać w granicach od 6 do 10 stopni Celsjusza. Oczywiście mowa jest o temperaturach dodatnich. W związku z tym nie będziemy mieć raczej przez cały grudzień typowych oznak zimy.

Po równie ciepłych świętach Bożego Narodzenia, temperatury w ostatnich dnia grudnia, zaczną spadać do około 0 stopni Celsjusza.  W niektórych regionach będą one utrzymywać się mniej więcej na kilka stopni powyżej zera, natomiast w większości, raczej zaczną spadać, przyczyniając się do powstawania przymrozków.

Pewnie ku zaskoczeniu, najcieplej będzie w Zakopanem. Ponieważ tam temperatura ma wynosić średni 3 stopnie Celsjusza na plusie. Natomiast najchłodniejszym regionem ma być Wschód Polski. Tam średnio temperatury będą spadały do około -2 stopni Celsjusza. Ponadto musimy być przygotowani także na przejściowe zachmurzenie, oraz opady deszczu. Chociaż w wielu regionach na pewno nie zabraknie słonecznych dni. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na koniec grudnia 2015?

wisebook na Facebook'u