Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 21:45
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1587
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia 2015

Boże Narodzenie chyba jak wiadomo jest jednym z ulubionych Świąt nie tylko dla Polaków. W wielu krajach, w których przede wszystkim dominuje kultura katolicka, jest to niezwykle ważne święto.

Oczywiście jeśli chodzi o Polskę, to ewidentnie kojarzone jest one z okresem zimowym. Tym bardziej, że astronomiczna zima ma przyjść 21 grudnia, czyli na kilka dni przed Świętami.

Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia przypada na 26 grudnia. A w tym roku będziemy świętować ten dzień w  sobotę. Co jednak nie zmienia faktu, że byłoby naprawdę bardzo sympatycznie, gdybyśmy mogli korzystać zimowej aury.

Obecne prognozy pogody przygotowują nas na nieco inny scenariusz. Aczkolwiek już 26 grudnia i tak sytuacja zacznie się powoli zmieniać. Wcześniejsze dni święta będą wyróżniać się opadami deszczu i oczywiście bardzo dużym zachmurzeniem. Natomiast 26 grudnia niektóre regiony w Polsce pozostaną już całkiem wypogodzone.

Średnia temperatura w tym dniu ma się wahać od 4 do 5 stopni Celsjusza. Zatem rozkład temperatur w całym kraju pozostanie dość równomierny, bez większych skrajności. Najbardziej pogodnie w tym dniu będzie w okolicy Warszawy, a także Białegostoku. Natomiast opady deszczu wystąpią w Poznaniu oraz Gdańsku. W okolicy  Wrocławia oraz Zakopanego również będzie pochmurno, ale i śnieżnie. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia 2015?

wisebook na Facebook'u