Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na Wszystkich Świętych 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 05-09-2015 14:36
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1783
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Anness
Niedostępny Ostatnio: 23-09-2015 21:13
Użytkownik: Anness
UżytkownikAnness
Imię i Nazwisko:Anna Kozik
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 75

Jaka pogoda będzie na Wszystkich Świętych 2015?

  • Święto Wszystkich Świętych, przypadające na 1 listopad zbliża się coraz większymi krokami. Bardzo ważna jest dla nas wtedy ładna pogoda, ponieważ odwiedzamy cmentarze i sporo podróżujemy w rodzinne strony. Ważne jest, by nie spadł wtedy deszcz – sprawdźmy jakie prognozy na ten dzień zapowiadane są dla kraju.
  • Ogólnie tego roku synoptycy prognozują bardzo ciepła jesień oraz zimę w całej Europie, co może dawać nadzieję na ładną pogodę w listopadzie. 1 dnia tego miesiąca na północy kraju zapowiadane jest tego dnia około 10 stopni Celsjusza. Dzień będzie pochmurny i bez przejaśnień, jednak nie pojawi się deszcz, co jest tak ważne. Nocą temperatura obniży się do 5 stopni na plusie, przymrozek się nie pojawi i z takiej pogody będziemy mogli się cieszyć. Podobnie będzie w centrum kraju, gdzie podczas Wszystkich Świętych na termometrach pojawi się około 10 stopni Celsjusza i również będzie to dość pochmurny dzień. Znów planów nie pokrzyżują nam opady deszczu, a wieczorem temperatura obniży się do 3 stopni powyżej zera. Na pogodę nie będziemy mogli narzekać 1 listopada na południu kraju, gdzie temperatura powietrza ma wynosić nawet 12 stopni ciepła, a dodatkowo dzień zapowiadany jest słonecznie i tylko z niewielkim zachmurzeniem nieba. Południe kraju podczas Wszystkich Świętych ma być najcieplejszym regionem Polski. Również i tutaj opady deszczu nie są wtedy wcale zapowiadane, ku uciesze wszystkich podróżujących.
  • Chyba faktycznie prognozy pogody się sprawdzą i przed nami w 2015 roku bardzo ciepły listopad. Dzień Wszystkich Świętych w całym kraju przyniesie naprawdę ładną i łagodną pogodę. Nad ranem trzeba tylko uważać na występujące w co poniektórych regionach mgły, które znacznie utrudnią warunki atmosferyczne. Będą one ustępować rano, około 8-10 godziny. Nad ranem w wielu regionach będzie też pojawiała się rosa, która może spowodować wzrost wilgotności powietrza, co dotyczy również asfaltu. Podróżujmy rozważnie i ostrożnie, nigdzie się nie spiesząc.
  • 1 listopad w całej Polsce zapowiada się ładnie i przyjemnie. Nie pojawi się deszcz, dodatkowo na południu wystąpi sporo słońca. Będzie o wiele lepiej niż byśmy się tego spodziewali. Podczas poprzednich lat Święto Zmarłych bywało zimne i wietrzne, jednak w tym roku taka pogoda raczej nam nie grozi.

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Wszystkich Świętych 2015?

wisebook na Facebook'u