Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na Wigilię Bożego Narodzenia 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 21:27
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1623
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na Wigilię Bożego Narodzenia 2015

W Wigilię Bożego Narodzenia spędzamy czas zazwyczaj z najbliższymi. Mamy wtedy okazję złożyć sobie życzenia. Obdarować nawet niewielkimi prezencikami. Na pewno w związku ze zbliżającymi się świętami, zaczynamy sprawdzać prognozę pogody. Chcielibyśmy w końcu, żeby jak najbardziej przypominała one aurę zimową. Co w takim razie mają nam do powiedzenia synoptycy?

Wiemy na pewno, że to będą ciepłe święta. Średnia temperatura w dzień wigilijny ma wahać się od 3 do około 6 stopni Celsjusza.  Najchłodniej będzie na Południu, a także na Wschodzie Polski. Tam możemy spodziewać się temperatur wynoszących około 3 stopnie Celsjusza. Natomiast jak zwykle najcieplejszy okaże się Zachodnia część kraju. Termometry w tej części Polski mają wskazywać nawet około 6 stopni Celsjusza.

Jeśli chodzi o pozostałe warunki atmosferyczne, to niestety można powiedzieć, że będzie bardzo pochmurno. Przy tak wysokich temperaturach, może jeszcze byśmy tego tak mocno nie odczuwali, ale niestety trzeba przygotować się także na opady deszczu. A raczej będą one odpowiedzialne za obniżenie się temperatury odczuwalnej.

Oczywiście jeszcze można sprawdzać aktualniejszą prognozę pogody. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by przygotować się właśnie na takie warunki atmosferyczne, a nie inne. Można wybrać się też na Południe Polski, gdzie zdecydowanie większe jest prawdopodobieństwo opadów śniegu. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Wigilię Bożego Narodzenia 2015?

wisebook na Facebook'u