Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na Trzech Króli 2016?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 10-10-2015 08:15
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 2255
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na Trzech Króli 2016

Święto Trzech Króli, jak każdego roku obchodzimy 6 stycznia, od kilku lat jest to dzień wolny od pracy. W związku z tym, można powiedzieć, że jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku, sprawdzamy w kalendarzach, kiedy przypadnie nam owy wolny dzień.

W 2016 roku, to będzie środa, dlatego z powodzeniem można zaplanować sobie przedłużony weekend, biorąc na przykład 2 dni wolnego przed świętem Trzech Króli.

Pogoda w Polsce na ten okres czasu, na razie jest zapowiadana całkiem łagodnie. Mianowicie, można stwierdzić, że według dużej grupy synoptyków, nie powinniśmy się obawiać żadnych przymrozków, a już na pewno wielkich mrozów.

Średnia temperatura w tym dniu ma się utrzymywać mniej więcej na poziomie około 4-5 stopni Celsjusza. W związku z tym raczej prawdziwa zima akurat 6 grudnia nie powinna nam za bardzo dokuczać. Niezwykle istotne jest również to, jakie warunki atmosferyczne będą nam dokładnie towarzyszyć. Według obecnych prognoz, raczej nie powinniśmy się za bardzo obawiać tego, że zostaniemy zasypani śniegiem. Raczej wychodzi na to, że będzie jedynie pochmurno i całkiem ciepło. Nawet w ciągu nocy temperatura raczej nie powinna spaść poniżej 0 stopni Celsjusza, a jeśli dobrze pójdzie, to będzie się utrzymywać na poziomie aż około 1 stopnia Celsjusza. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Trzech Króli 2016?

wisebook na Facebook'u