Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na Mikołaja 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 19:55
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1783
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na Mikołaja 2015

Jak co roku Mikołajki przypadają na 6 grudnia. W tym czasie można powiedzieć, że zaczyna się prawdziwe mikołajkowe szaleństwo.

Nie ma w tym nic dziwnego, że oprócz wręczania sobie drobnych prezentów w butach, jednocześnie staramy się także uatrakcyjnić ten dzień, szczególnie jeśli mamy małe dzieci. W tym roku Mikołajki przypadają na niedzielę. W związku z tym weekend daje jeszcze większe możliwości w świętowaniu i spędzaniu czasu w gronie rodzinnym.

Na szczęście synoptycy na ten okres czasu zapowiadają bardzo wysokie temperatury, wynoszące w najcieplejszych miejscach nawet 10 stopni Celsjusza. Niestety trzeba przygotować się także raczej na nieco mniej sprzyjające warunki atmosferyczne. W Warszawie, a także w okolicach Wrocławia nawet przy tak wysokiej temperaturze, ma spaść śnieg. Także zapowiada się dość spora mieszanka pogodowa. Ale to jeszcze nie wszystko. Ponieważ w Gdańsku oraz Poznaniu, oprócz opadów deszczu, zapowiadane są wyładowania atmosferyczne. Jeśli faktycznie te prognozy rzeczywiście się spełnią, to będziemy mieli do czynienia z prawdziwą anomalią pogodową.

Do przejaśnień, ma dojść tylko w okolicy Zakopanego. Tam też na termometrach będziemy mogli odczytywać temperaturę wynoszącą 8 stopni Celsjusza. Niezależnie od pozostałych warunków atmosferycznych, Mikołajki i tak zapowiadają się bardzo ciepło. Dlatego warto zaplanować na ten okres czasu coś wyjątkowego.  

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Mikołaja 2015?

wisebook na Facebook'u