Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na Dzień zaduszny 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 18:29
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1741
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na Dzień Zaduszny 2015

Jeśli ktoś się zastanawia jaka będzie pogoda na Zaduszki tego roku, to warto przypomnieć sobie, że tak naprawdę już jesteśmy dokładnie miesiąc po tym święcie. Jak co roku Dzień Zaduszny przypada na 2 listopada. I nie jest on dniem wolnym od pracy.

Sam początek listopada był naprawdę bardzo ciepły. Wtedy temperatura wynosiła nawet 19 stopni Celsjusza. Natomiast drugiego dnia tego miesiąca, nie było już aż tak rekordowych wartości. Co jednak wcale nie oznacza, że nie było ciepło. Najwyższe wartości na termometrach wynosiły nawet 14 stopni Celsjusza.

Najcieplej jak się okazuje w tym dniu było w okolicach Zakopanego, jak i również na Zachodzie kraju. W pozostałych regionach temperatura spadała już mniej więcej do 11-12 stopni Celsjusza.

W porównaniu do 1 dnia miesiąca, dzień Zaduszny niestety również nie był już tak bardzo przyjemny. Ponadto trzeba również zwrócić uwagę na to, że w tym dniu już w niektórych regionach występowało znacznie więcej zachmurzeń, jak i również przelotnych opadów deszczu.

W związku z tym temperatura odczuwalna była nieco niższa, niż w rzeczywistości pokazywały na nią termometry. Wieczorem również był zdecydowanie bardziej odczuwalny chłód niż w ciągu dnia. Ale podsumowując, i tak naprawdę nie mogliśmy w żadnym wypadku narzekać na pogodę w Dzień Zaduszny. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Dzień zaduszny 2015?

wisebook na Facebook'u