Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na Andrzejki 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 19:39
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1311
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na Andrzejki 2015

Każdego roku 30 listopada obchodzimy Andrzejki. Niektóre osoby faktycznie mają w swojej rodzinie Andrzeja, u którego obchodzą jego imieniny. Ale Andrzejki to również dobry czas na imprezowanie. Mianowicie zazwyczaj ten dzień łączy się z ostatnim dniem przed adwentem. Poza tym także można jeszcze sobie powróżyć. Mianowicie tradycja wypowiada się za tym, aby w tym dniu wszystkie panny oczekujące zamążpójścia wykonywały rozmaite wróżby.

Skoro już wiemy, że w tym czasie mogliśmy wybierać się na imprezy, lub spotkania ze znajomymi, to bardzo interesowała nas prognoza pogody. Chociaż ten dzień jest już za nami, to możemy sobie przypomnieć, z jakimi warunkami klimatycznymi faktycznie się zmierzaliśmy.

Przede wszystkim nie można powiedzieć, że było bardzo zimno. Właściwie jak na ostatnie temperatury było całkiem umiarkowanie. Średnia temperatura w całej Polsce wynosiła około 4 stopnie Celsjusza. Aczkolwiek w tym dniu można było znaleźć regiony, gdzie temperatura była jeszcze niższa.

Najzimniej było w okolicach Zakopanego, ponieważ w tym mieście średnia temperatura wynosiła zaledwie 1 stopień Celsjusza. Trzeba mieć również na uwadze to, że w tym dniu w całym kraju mieliśmy do czynienia z dużym zachmurzeniem. Natomiast opadów atmosferycznych mogliśmy spodziewać się jedynie w okolicach Dolnego Śląska. W pozostałych regionach na szczęście obyło się bez deszczu. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Andrzejki 2015?

wisebook na Facebook'u