Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda na 6 grudnia 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 19:58
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1259
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda na 6 grudnia 2015

Już za kilka dni będziemy obchodzić Mikołajki. Dzień Świętego Mikołaja przypada w tym roku na niedzielę. W związku z tym nie zabraknie na pewno ciekawych atrakcji, szczególnie dla małych dzieci. Ale jeśli to będą jakieś bajkowe spotkania z św. Mikołajem w plenerze, warto zorientować się jaka będzie pogoda w tym czasie.

Synoptycy jak na razie mają dla nas bardzo dobre wiadomości. Mianowicie średnie temperatury mają wahać się w granicach od 8 do około 10 stopni Celsjusza. Jak na pierwsze dni grudnia ma być naprawdę ciepło.

Oczywiście w niektórych regionach oprócz tak wysokich temperatur, przyjdzie nam się zmierzyć także z różnymi warunkami atmosferycznymi. Do nich zaliczają się przede wszystkim, opady deszczu, śniegu, a nawet wyładowania atmosferyczne.

Niestety z opadami deszczu przyjdzie nam się zmierzyć między innymi w okolicach Białegostoku oraz w Poznaniu. I to również w Poznaniu, oprócz deszczu mają wystąpić także burze. Natomiast opadów śniegu spodziewajmy się wtedy raczej w okolicach Warszawy oraz Wrocławia. Co najciekawsze, w czasie najcieplejszej pory w ciągu dnia, na termometrach będziemy mogli odczytać nawet 10 stopni Celsjusza.

I kolejnym zaskoczeniem ma być to, że słonecznie ma być najbardziej w okolicy Zakopanego. Zatem jak widać, Mikołajki w tym roku zapowiadają się wyjątkowo ciepło. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na 6 grudnia 2015?

wisebook na Facebook'u