Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Jaka pogoda święto Niepodległości 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 09-10-2015 18:32
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1659
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Jaka pogoda Święto Niepodległości 2015

W tym roku oczywiście już był dzień Niepodległości. Ponieważ każdego roku obchodzi się go dokładnie 11 listopada. Jeśli chodzi o pogodę, to na pewno nie mieliśmy na co narzekać. Przede wszystkim cały listopad był bardzo ciepły, dlatego dodatnie temperatury w Święto Niepodległości, nie były dla nas żadnym zaskoczeniem.

Dzień Niepodległości w tym roku przypadł w środę. Dlatego dzień wolny od pracy stał się również sporym wytłumaczeniem tego, by wziąć jeszcze dodatkowo wolny poniedziałek i wtorek, bądź czwartek i piątek. Oczywiście tym samym przedłużając weekend.

Osoby, które aktywnie miały zamiar spędzać ten dzień, na przykład na różnych marszach niepodległościowych, na pewno z bardzo dużym zainteresowaniem śledzili prognozy pogody.

W tym dniu średnia temperatura wynosiła od 8 do około 11 stopni Celsjusza. Najcieplej było oczywiście w okolicach Poznania, jak i również Wrocławia. Na temperaturę nie mogli narzekać także Warszawiacy.

Nieco chłodniej na przykład było w okolicy Białegostoku, jak i również Zakopanego. Ale naprawdę różnice nie były aż tak bardzo odczuwalne i wynosiły one maksymalnie 2-3 stopnie Celsjusza. Oprócz tego borykaliśmy się również z zachmurzeniem, na szczęście o charakterze przelotnym. Co prawda w niektórych regionach czasami pokropił deszcz, to jednak również od czasu do czasu wychodziły promienie słoneczne. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda święto Niepodległości 2015?

wisebook na Facebook'u