Strona wisebook.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w wisebook:

Czy na Sylwestra 2015 spadnie śnieg?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 10-10-2015 07:04
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Masternak)
Niedostępny Ostatnio: 14-11-2017 16:44
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Masternak
Adres: 30-399 Warszawa
Wojewódźtwo: mazowieckie
Ilość punktów: 2488

Popularność: 1771
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:56
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Jan Kowalski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 63

Czy na Sylwestra 2015 spadnie śnieg?

Coraz więcej osób oswoiło się z tym faktem, że jednak w tym roku Święta Bożego Narodzenia niewiele będą miały wspólnego z zimą. Dlatego jeszcze dość sporą nadzieję pokładają w tym, czy doczekają się opadów śniegu w ostatni dzień grudnia.

Jak wiadomo na 31 grudnia przypada zabawa Sylwestrowa. Jeśli jednak ten dzień poszczególne osoby będą chciały spędzić między innymi na stokach narciarskich, bądź na zimowym kuligu, to przydałyby się jeszcze dodatkowo opady śniegu.

Rzeczywiście w niektórych regionach będzie można liczyć na to, że spadnie śnieg. A do takich miejsc niewątpliwie zaliczać się będzie Wrocław, a także Zakopane. Praktycznie przez cały dzień w tym czasie ma być pochmurno. A chmurom w tym wypadku będą towarzyszyły opady śniegu. Temperatura zapowiada się na razie na plusie. Mianowicie trzeba przygotować się na wartości sięgające 1-3 stopnie Celsjusza.

W pozostałych regionach znowu zapowiada się jednak słonecznie. Ale znowu warto przygotować się na temperatury oscylujące wokół zera, a na pewno bardziej minusowe niż dodatnie. Najchłodniej ma być w okolicy Białegostoku. Temperatura spadnie do około -2 stopni Celsjusza. Natomiast znowu równe 0 stopni Celsjusza ma wystąpić w okolicy Poznania. Także wielbiciele śniegu muszą celować w konkretną miejscowość w Polsce, wtedy raczej się nie zawiodą. 

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Czy na Sylwestra 2015 spadnie śnieg?

wisebook na Facebook'u